Psie
prívesy

Nadstavby na prepravu psov sú v izotermickej úprave, vo verzii jedno až šesťbox. Na základe požiadavky vyrábame aj špeciálne upravené psie prívesy.

Nadstavby
na autá pre psov

Využite ložnú plochu pick-up verzií áut na uloženie špeciálneho izotermického boxu na prepravu psov. Využitie úložného priestoru pod boxom.

Autoboxy
na prevoz psov

Autoboxy z hliníkovej profilovej konštrukcie, opláštené laminátom, sú vyberateľné a je ich možné využiť aj na dočasnú úschovu psov mimo vozidla.

Búdy a voliery
pre psov

Izotermické búdy v štyroch základných veľkostiach. Strecha môže byť rovná alebo pultová, vstup oblúkový alebo hranatý. Variabilita rozmerov búdy.

Prívesy, autoboxy, nadstavby, voliéry
a psie búdy pre Vašich štvornohých miláčikov

Miláčikovia rodiny, strážcovia, ochranári. To sú psy, ktorých máme radi a chceme im poskytnúť psí komfort. Prepravné vozíky pre psov, nadstavby na vozidlá, autoboxy, voliéry a búdy pre psov, to sú výrobky z našej ponuky.

Ak chcete mať o svojich psov dobre postarané, vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Pre nás nie je nič nemožné, ani „psí kamión“ pre stredoázijských levov. Vstúpte do sveta prepravy a ustajnenia psov.

Novinky a aktuality

Supustili sme pre Vás novú stránku s našou ponukou prívesov pre prevoz psov, autonadstavby pre prevoz psov, psie autoboxy, psie búdy a voliéry. Veríme, že náš psí program uspokojí nielen vás - majiteľov psov, ale aj vašich štvornohých miláčikov :)

Kontaktné údaje

Ul. Železničná 2417/18,
082 21 Veľký Šariš, Slovakia
Mobil: 0911 919 224
Mobil: 0901 717 224
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.procanis.eu